Personal

Det är vi som jobbar på FF Profilreklam.

Tillsammans har vi i personalen mer än 70 års erfarenhet från branschen.  Vi har därmed hunnit arbetat upp ett brett kontaktnät av leverantörer och vi har mycket bra koll på produkterna inom det vi kallar produktmedia. Vi utbildar oss flera gånger årligen och besöker flera mässor för att hålla koll på nyheter. Främst inom segmentet miljöprodukter.

Vi försöker också att någon gång per år besöka flera av våra leverantörer på deras arbetsplats. Att få en förståelse för lager, produktion och hantering av de produkter vi levererar till er känns viktigt.

Personalen på FF Profilreklam
Peter säljare FF Profilreklam

Peter Persson

VD & Kundansvarig
0708-98 95 45
peter@ffprofilreklam.se

Boka möte

Jennie marknadsansvarig FF Profilreklam

Jennie Ohlsson

Marknadsansvarig

0704-53 02 73

jennie@ffprofilreklam.se

Lena projektansvarig FF Profilreklam/Skyddsombud

Lena Lassmyr

Projektansvarig

0703-47 29 31

lena@ffprofilreklam.se

Jenny säljare FF Profilreklam

Jenny Karl

Kundansvarig

0702-21 94 19

jenny@ffprofilreklam.se

Boka möte

Fredrik inköp FF Profilreklam

Fredrik Cederberg

Inköp/Backoffice
0704-53 51 20
fredrik@ffprofilreklam.se

Marie leveransbevakning FF Profilreklam

Marie Karlsson

Lev.bevakning/Backoffice
08-453 54 85

marie@ffprofilreklam.se

Patrik säljare FF Profilreklam

Patrik Grundström

Kundansvarig
0705-55 47 23
patrik@ffprofilreklam.se

Boka möte

Lotten säljare FF Profilreklam

Lotten Frendelius

Kundansvarig

0708-98 95 41​

lotten@ffprofilreklam.se

Boka möte